24.10.2020    
  Доктор сельскохозяйственных наук, профессор, главный научный сотрудник института животноводства УААН  

Главная
Резюме
Список публикаций
Услуги
Контакты
Новые книги
Полезные книги
Семинары и конференции
Новые корма и кормовые добавки
Тематика новых лекций
Заказ книг
Все статьи
Перспективные рационы кормления

 Питання заготівлі, зберігання та використання кормів в умовах інтенсивної технології виробництва

 

 

УДК 636.04.085.  

         Л.І.Подобєд, О.М.Курнаєв, Питання  заготівлі, зберігання  та використання  кормів в умовах інтенсивної технології виробництва молока  .  – Одеса:  Друкарський дім, 2012.-456 с.

У виданні міститься аналіз сучасних технологій приготування і окремих характеристик кормів, котрі використовуються для високопродуктивного молочного скота.

Наведена характеристика сучасних систем і засобів заготівлі, зберігання і згодовування об’ємистих та концентрованих  кормів.

Звернуто увагу на принципи забезпечення високопродуктивних жуйних повноцінним харчуванням у технології інтенсивного виробництва молока.

Викладені основні фізіологічні принципі повноцінного живлення  дійного стада по фазах фізіологічного циклу.

Наведені приклади практичних раціонів годування корів, котрі забезпечили найкращі результати продуктивності, якості молока та збереження здоров’я тварин.

Книга призначається для керівників і спеціалістів господарств, котрі займаються виробництвом кормів, забезпеченням повноцінною годівлею  високопродуктивних жуйних, а також для ветеринарних спеціалістів.

Вона буде корисною для студентів, аспірантів і вчених, які поглиблено вивчають питання виробництва кормів і годівлі в технології інтенсивного молочного скотарства.

 

Рецензенти: 

А.А. Поліщук - доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедрою годівлі  с.-г. тварин Полтавської державної аграрної академії.

С.М. Алексанров – кандидат с.-г. наук, зав. відділом тваринництва  Донецького інституту АПВ НААНУ

 

ISBN 978-966-389-299-3

 

 
         
Подобед Л. И. © 2008-2020 Rambler's Top100 Создание сайта - ODELN

Fatal error: Call to undefined function http_response_code() in /home/grandins/podobed.org/www/includes/pagination.php on line 4